Avatar
monster
Postovi: 89
Pridružen/a: ned pro 28, 2014 12:01 pm

Ronaldo: Više sam bio u krevetu sa Carlosom nego sa ženama

Slavni brazilski fudbaler Ronaldo se sve više bliži 40. godini života. Ipak, ne može pobjeći od fudbala, pa je odlučio i zaigrati za svoj Fort Lauderdale u drugoj američkoj ligi (NASL). U Sjedinjenim Američkim Državama bio je još prije 21 godinu, kad je s brazilskom reprezentacijom osvojio SP 1994.

Drugi naslov osvojio je 2002. godine u Japanu i Koreji, kad je bio najbolji igrač finala protiv Njemačke.
slika
- Dva gola u finalu SP-a 2002. definitivno su mi najdraža u karijeri. Bio je to predivan osjećaj, a najteži gol koji sam zabio bio je 1996. godine u dresu Barcelone protiv Compostele. Takvi se ne viđaju svaki dan - rekao je Ronaldo.

Najteže mu je bilo igrati protiv Paola Maldinija, koji mu je danas dobar prijatelj, a Gigiju Buffonu bilo je najteže zabiti gol. Najzanimljivije je opisao zašto mu je Roberto Carlos najdraži saigrač.

- S njim sam po sobama i u krevetu proveo više vremena nego sa svim ženama u svojem životu zajedno. Proveli smo cijeli život zajedno, dvadeset godina igrali smo za reprezentaciju, Real, Corinthians... - objasnio je Ronaldo.

Zinedineu Zidaneu najviše se divio, Zico mu je bio idol i heroj, a najbolji trener s kojim je radio jest Mario Zagalo. Otkrio je i ko mu je najbolji napadač današnjice.

- Zlatan Ibrahimović najbolji je u ovom trenutku, nevjerovatno se kreće, lakoćom zabija, uživao sam u njegovim izvedbama kad god sam pogledao PSG uživo.

Avatar
sheldon
Postovi: 522
Pridružen/a: uto pro 23, 2014 6:51 pm
Lokacija: U Becu, Austrija

Re: Ronaldo: Više sam bio u krevetu sa Carlosom nego sa žena

Sumnjivi su :D

Avatar
sajonac
Postovi: 73
Pridružen/a: sub pro 27, 2014 1:19 pm

Re: Ronaldo: Više sam bio u krevetu sa Carlosom nego sa žena

Zidane i Ronaldo su bili igraci kakvih nema danas

Natrag na “Fudbal/nogomet”