Avatar
chicou
Postovi: 344
Pridružen/a: ned ruj 14, 2014 9:57 am
Lokacija: Frankfurt, Njemacka

Zasto ste na forumu ?

pitah se sta radim ovde. I zasto se, na poziv dobronamernog coveka, prihvatih moderisanja.

Elem. Priroda posla mi je takva da provodim deo vremena na netu. Radim u zdravstvu, u hitnoj. Treba nas, 24/7. Kad je "frka," radimo ko sumanuti. Kad nije, cackamo po netu.

Citam vesti, gledam video itd. Zgodno. Sudelujem na nekoliko foruma, a par i moderisem. Medjutim, to su veoma specificni forumi, bave se jasnim i definisanim interesom, dok je FB92 opsti, generalni forum.

Kad vec pitam druge, red je i da sam odgovorim. Na forumu sudelujem jer sam drustveno bice. Volim druge ljude. Nasao sam, zahvaljujuci forumasima, mnoge informacije koje mi nisu bile poznate. Cak sam o nekim stvarima promenio misljenje, zahvaljujuci ljudima koji o konkretnom subjektu znaju vise. Jos bolje, kroz forum sam uspostavio neke direktne kontakte koje bih se usudio nazvati prijateljstvima. Sa jednim forumasem i njegovom zenom sam bio i na veceri, u pristojnom restoranu.

Uzgred, kao iseljeniku, ovo mi je i nacin da odrzavam kontakt sa domovinom, sta god to znacilo - vasa i moja interpretacija ne mora da bude ista.




Dakle, pitam, zasto sudelejute na forumu? Sta vas motivise?

Natrag na “Umjetnost i kultura”