Avatar
chicou
Postovi: 344
Pridružen/a: ned ruj 14, 2014 9:57 am
Lokacija: Frankfurt, Njemacka

Pet stvari koje niste znali o Charlieju Sheenu

slika

Glumac Charlie Sheen ponovo šokira javnost, a ovaj put se radi o rasističkom tweetu kojeg je uputio predsjedniku Baracku Obami. Međutim, postoji još nešto zanimljivije.

Jon Cryer, njegov bivši kolega iz serije "Dva i pol muškarca", u svojoj novoj biografiji koja bi se uskoro trebala naći u prodaji, otkrio je niz nepoznatih detalja o omiljenom holivudskom luđaku.

Ovo je nekoliko stvari koje nismo znali o Sheenu nakon što je Hollywood Reporter objavio nekoliko odlomaka iz Cryerove biografije "So That Happened":

Sheen je iskusan s prostitutkama, a raspolaže i s "prostitucijskim mudrostima"

"Pričali smo o prostitutkama. Kazao je da prostitutkama ne plaćaš da dođu u tvoju kuću, plaćaš im da odu". Sheen je i ranije u nekoliko intervjua otkrio da je njegovo prvo iskustvo s prostitutkama bilo još u srednjoj školi.

Ima kolekciju fotografija vagina

"Kako bi to dokazao pokazao je fotografiju vagine koju je snimio. Bilo je uvijek riječ o prekrasnim vaginama, ali jednom se morate zapitati zašto samo ovo, a ne i ostatak osobe?"

two-and-a-half-men

Prekinuo s djevojkom jer nije bila za seks u troje

"Kada sam ga pitao kako su prekinuli, Charlie mi je rekao da je u krevet htio pozvati još jednu djevojku i da nije bila oduševljena idejom"

Zaljubljenik je fora o silovanju

"Hvala buraz. Je*o te, kako loš dan... Večeras sam letio nazad kući. Probat ću te nazvati tokom vikenda. Silovanje pod tušem je bilo loše, ali hrana je bila dobra", stajalo je u jednoj poruci od Charlieja

Charliejevi menadžeri nisu znali šta rade

"Iako je Charlie dobar glumac i izuzetno pametan čovjek, nije imao pojma kako organizirati predstavu uživo. Čak i kad nije bio nadrogiran. Mislio sam da sebe ima barem jednu osobu koja zna što radi. Ispada da sam bio u krivu"

Avatar
pojmanemam
Postovi: 313
Pridružen/a: sub ruj 06, 2014 2:15 pm
Lokacija: Stuttgart, Njemačka

Re: Pet stvari koje niste znali o Charlieju Sheenu

hahah najveci lik ikad! Zivi zivot lik boli ga kita :D

Avatar
Bannerman
Postovi: 648
Pridružen/a: sub ruj 13, 2014 11:46 am
Lokacija: Berlin, Njemačka

Re: Pet stvari koje niste znali o Charlieju Sheenu

budaletina :D

Avatar
cupava
Postovi: 292
Pridružen/a: ned lis 19, 2014 5:45 pm
Lokacija: Frankfurt

Re: Pet stvari koje niste znali o Charlieju Sheenu

Charlie je car :D

Natrag na “Film/TV”