Avatar
steta
Postovi: 396
Pridružen/a: čet pro 25, 2014 10:26 am

Nevjerovatan gest Jelene Karleuše prema Donni Ares!

Pjevačica Azra Kolaković poznatija kao Donna Ares posljednjih mjeseci vodi pravu bitku za svoj život, budući da se bori sa opakom bolešću – rakom. Donna kroz komunikaciju preko svojih naloga na društvenim mrežama redovno obavještava svoje prijatelje i poštovaoce njenog rada o svom trenutnom stanju.

Mnoštvo kolega joj je pružilo podršku – kako preko poruka tako i u vidu posjeta, ali jedna od njenih koleginica se dodatno izdvaja, u pitanju je niko drugi nego Jelena Karleuše, piše “Nolimit-portal“.

Jelena u više navrata davala podršku svojoj koleginici i svojim porukama je i ohrabrivala. Za jedan intervju je izjavila: “Željela bih da pozdravim ženu heroja Donnu Ares. Tek kada čovjek više nema izbora shvati koliko je jak. Dajem joj punu podršku, ljubav i vjeru. Sigurna sam da na njenom mjestu takođe našla svu tu snagu koju ona ima, da se borim i izborim. Sigurna sam da će sve biti u redu, zbog toga što žene kao ona, ne mogu, a da se izbore i da iz sveke bitke ne izađu kao pobjednice.“

Ova u nizu izjava izavala je kod Donne mnogo emocije, pa je zbog toga odlučila da se oglasi porukom na svom fejsbuk profilu koju je posvetila Jeleni: “Budući da me pominje po novinama moram reći da odavno želim javno da joj se zahvalim!!! Ovo je žena velikog srca, najveća lafica na estradi šta god o njoj mislili, voljeli je ili ne ovo je žena koja me u samom početku dok sam bila izgubljena i “na pola živa“ najviše ohrabrila svojim porukama!!! Dala mi je ogromnu volju za borbom i životom i pričala je takvom žestinom u kojoj sam prepoznala i svoj način, a koja mi je otvorila oči!!!!! Hvala ti. Bila si okidač za odluku da pobijedim ovo zlo!!! Jelena carice tebi i tvojoj porodici sve najljepše želje i svu sreću svijeta ti želim od srca!!!“ stoji u izjavi popularne Donne.

slika

Avatar
cupava
Postovi: 292
Pridružen/a: ned lis 19, 2014 5:45 pm
Lokacija: Frankfurt

Re: Nevjerovatan gest Jelene Karleuše prema Donni Ares!

bravo za Jelenu!

Avatar
Bannerman
Postovi: 648
Pridružen/a: sub ruj 13, 2014 11:46 am
Lokacija: Berlin, Njemačka

Re: Nevjerovatan gest Jelene Karleuše prema Donni Ares!

cupava je napisao/la:bravo za Jelenu!

Avatar
doe30
Postovi: 464
Pridružen/a: uto pro 23, 2014 4:31 pm

Re: Nevjerovatan gest Jelene Karleuše prema Donni Ares!

Svaka joj cast!"

Avatar
pojmanemam
Postovi: 313
Pridružen/a: sub ruj 06, 2014 2:15 pm
Lokacija: Stuttgart, Njemačka

Re: Nevjerovatan gest Jelene Karleuše prema Donni Ares!

bravo Jelena :?

Natrag na “Muzika”