Prednosti života u dvoje

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.
Image

Znamo da znate puno toga jedno o drugome, no ovo je jedan od načina kako da saznate baš sve. Ako si ikad prespavala sama kući, znaš koliko je bolji osjećaj kad imaš nekog kraj sebe u kasnim noćnim satima.

Puno je tu razloga, ali mi smo izdvojili nekoliko najvažnijih.

1. Stvarno upoznavanje

Znamo da znate puno toga jedno o drugome, no ovo je jedan od načina kako da saznate baš sve. Sada ćete se napokon upoznati na jedan dublji način te shvatiti možete li ili ipak ne možete funkcionirati kao tim.

2. On je uvijek tu

Koliko god dan bio dug i naporan, kad dođeš kući, on će biti tamo i poslušati će sve tvoje jadikovke na groznog šefa, koji te i danas natjerao da ostaneš duže na poslu. I odmah je sve lakše.

3. Više seksa

Vjerujemo kako ne moramo dodatno pojašnjavati ovu tačku. Sad to možete raditi kad i gdje god to želite. Također, kad ste preumorni za to, uvijek možete to sve isto napraviti drugi dan, jer vam se starci ne vraćaju s puta, već ste uvijek solo.

4. Sigurnost

Ako si ikad prespavala sama kući, znaš koliko je bolji osjećaj kad imaš nekog kraj sebe u kasnim noćnim satima, kad počnu neki čudni zvukovi s hodnika ili iz kuhinje i slično.

5. Nema više sastanaka

Omiljena serija i romantična večera često su puno bolja opcija od izlaska u kino ili na večeru u restoran. Nema žurbe, spremanja, dogovaranja, kašnjenja, gledanja na sat itd. Također, to je i jeftinija varijanta provoda, što ne znači naravno da baš nikada nećete izaći na "pravi" dejt.
steta

Sve ima svoje prednosti,a Boga mi i nedostatke :D
pojmanemam

A isto toliko prednosti ima i zivot u jedno :P
cupava

Covjek je takvo bice da ide u paru ;)
doe30

pojmanemam wrote:Sve ima svoje prednosti,a Boga mi i nedostatke :D
sarajlija

Return to Ljubav i seks