Avatar
sajonac
Postovi: 73
Pridružen/a: sub pro 27, 2014 1:19 pm

Balotelli je bolji u krevetu od svih fudbalera sa kojima sam

http://www.source.ba/slike/s_1931715222782.jpg
Bivša djevojka Ashleyja Colea, Aglantina-Flora Aguilar, opisala je kako izgleda biti u krevetu sa Mariom Balotellijem.

"Dopale su mu se moje fotografije, pa me je pitao ko sam. Razmijenili smo nekoliko poruka, ali je nekako bio uzdržan".

Ona je ispričala da je Balotelli pozvao nju u njenu prijateljicu u hotel.

"Otvorio nam je vrata. Televizor je bio uključen, a na programu su bili crtani filmovi. Ponudio nas je pićem i ćaskali smo skoro sat vremena. Nakon toga nas je odveo na večeru u preskupi restoran. Bila sam impresionirana njegovim automobilom. Parkirali smo se u hotelskoj garaži odmah pored njegovog Ferrarija", priča Aglantina.

"Pretpostavljala sam da hoće seks. Njegova reputacija je takva. I zaista, završili smo u krevetu, a on se zezao i folirao da će da zaspi svakog trenutka. Onda me je pitao da li može da dobije poljubac za laku noć i kada sam pristala, počeli smo da se seksamo. Bilo je baš dobro, on je znao šta treba da uradi i baš se pobrinuo za mene. Jedino mi je bilo čudno što je ugasio sva svjetla, pa ništa nisam mogla da ga vidim. Mijenjali smo poze stalno. Jako je izdržljiv i može satima. Stalno me je zapitkivao da li mi je lijepo i da li uživam. Kada smo završili, malo smo se mazili i ljubili. Baš sam se osjetila posebnom".

Usporedila je Marija Balotellija sa svojim bivšim dečkom, Ashleyjem Coleom.

"Mario je million puta bolji od Ashleyja, tu nema priče. On je bolji od svih fudbalera sa kojima sam bila. Njegov klub i treneri ne moraju da brinu oko njegove fizičke spremnosti. Jako je izdržljiv".

Natrag na “Ljubav i seks”