Avatar
slobodan
Postovi: 42
Pridružen/a: uto ruj 09, 2014 2:31 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt: WWW

Testiranje psihe

hej ppl, evo ovako, odlucio sam napraviti malu pauzu s faxom i potraziti si posao. Tako posaljem par mailova potencijalnim poslodavcima i za par dana mi se javi jedna tvrka koja veli da sam prosao prvi krug i da su mi odlucili dati prigodu da im se predstavim. Odem na taj informativni razgovor, koji je poprilicno dugo potrajao, i na kraju mi vele da ce mi se javiti da me obavjeste da li sam zadovoljio uvjete za psiholosko testiranje koje ce trajati nekih 20-tak minuta, ili nisam. Danas me zvali, i zamolili me da u ponedjeljak dodjem na to psiholosko testiranje, sada mene interesira sto je to u biti psiholosko testiranje? :S Da li za to moram nesto strebati i spremati kakvu literaturu ili je to obicni razgovor s psihologom?

hvala

Avatar
mentzer
Postovi: 459
Pridružen/a: uto pro 23, 2014 6:12 pm
Lokacija: Frankfurt am Main

Re: Testiranje psihe

Ma to je ono kroz neka neobavezna pitanja vide kako razmisljas i kakva si osoba..samo opusteno i bez nervoze i ispada i bit ce ok..

Avatar
chicou
Postovi: 344
Pridružen/a: ned ruj 14, 2014 9:57 am
Lokacija: Frankfurt, Njemacka

Re: Testiranje psihe

slobodan je napisao/la:hej ppl, evo ovako, odlucio sam napraviti malu pauzu s faxom i potraziti si posao. Tako posaljem par mailova potencijalnim poslodavcima i za par dana mi se javi jedna tvrka koja veli da sam prosao prvi krug i da su mi odlucili dati prigodu da im se predstavim. Odem na taj informativni razgovor, koji je poprilicno dugo potrajao, i na kraju mi vele da ce mi se javiti da me obavjeste da li sam zadovoljio uvjete za psiholosko testiranje koje ce trajati nekih 20-tak minuta, ili nisam. Danas me zvali, i zamolili me da u ponedjeljak dodjem na to psiholosko testiranje, sada mene interesira sto je to u biti psiholosko testiranje? :S Da li za to moram nesto strebati i spremati kakvu literaturu ili je to obicni razgovor s psihologom?

hvala
Zanimljivo skroz!

Avatar
sarajlija
Postovi: 291
Pridružen/a: ned ruj 14, 2014 12:56 pm

Re: Testiranje psihe

mentzer je napisao/la:Ma to je ono kroz neka neobavezna pitanja vide kako razmisljas i kakva si osoba..samo opusteno i bez nervoze i ispada i bit ce ok..
slazem se drugar

Avatar
iluzionista
Postovi: 53
Pridružen/a: ned sij 11, 2015 12:52 pm

Re: Testiranje psihe

mene kada pitaju sta imate od dosadasnjeg radnog iskustva - odgovorim: "Imam 7 godina iskustva u trazenju posla" :)

Avatar
Lucky
Postovi: 162
Pridružen/a: ned stu 30, 2014 8:25 pm

Re: Testiranje psihe

iluzionista je napisao/la:mene kada pitaju sta imate od dosadasnjeg radnog iskustva - odgovorim: "Imam 7 godina iskustva u trazenju posla" :)
Pa i to je iskustvo, Donald Trump, kaze da je trazenje posla samo za sebe posao, koje traje 8 sati dnevno.

Avatar
Outlook
Postovi: 342
Pridružen/a: sub pro 27, 2014 9:52 am
Lokacija: U Njemackoj

Re: Testiranje psihe

Trump je u pravu 8-)

Avatar
sarajlija
Postovi: 291
Pridružen/a: ned ruj 14, 2014 12:56 pm

Re: Testiranje psihe

Outlook je napisao/la:Trump je u pravu 8-)
Ko je u pravu ...

Natrag na “Filozofija”